סקירת חברות נדל"ן: טי ג'י איי

משקיעים אשר מעוניינים להשקיע בנדל"ן בחו"ל יוכלו למצוא מספר חברות נדל"ן אשר עוסקות בתחום. יוסף טוביהו וחברת טי.ג'י.איי מנהלים מזה שנים רבות השקעות נדל"ן בכל רחבי העולם. משקיעי טי ג'י איי מחזיקים בנכסים בכל רחבי העולם. אם גם אתם רוצים להצליח וליהנות מתשואות גבוהות, אתם זקוקים לחברת נדל"ן מקצועית לצדכם. בחירת חברת נדל"ן לא נכונה עשויה להביא עמה הפסדים כספיים. אם אתם מעוניינים להצליח בתחום, עליכם ללמוד כיצד לזהות תרגילי שיווק ולקבל החלטות נכונות בתחום. טי ג'י איי

השקעות נדל"ן בחו"ל הן החלטה נבונה. מחירי הנדל"ן הגבוהים בישראל מצדיקים את ההשקעה מעבר לים. מעטים מצליחים לרכוש נכסי נדל"ן בארץ. אם יש ברשותכם סכום כסף אשר לא מאפשר לכם לרכוש דירה בארץ, כדאי לבדוק אופציות מעבר לים. המחירים בחו"ל זולים יותר, אך צריך להיזהר שלא ליפול בפח ולבחור בחברות לא אמינות. בכדי למנוע טעויות קבלו את כל המידע בערבון מוגבל וגלו חשדנות. כאשר התמונה ורודה בצורה בלתי רגילה, ייתכן כי מדובר בתרמית.

המלצות של משקיעים קודמים

משקיעי טי ג'י איי הוותיקים שמחים לספק המלצות חיוביות אודות שירותי החברה. בהיעדר המלצות עדכניות של משקיעים או סיפורי הצלחה אשר ניתן לבחון, כדאי יהיה לפנות אל חברת השקעות אחרת. חברת טי ג'י איי גאה לספר על עשרות סיפורי הצלחה. משקיעי טי ג'י איי הקימו בית מלון באזור תיירותי מבוקש בתאילנד, אחרים מחזיקים בנכסים מסחריים בקנדה.

המלצות של משקיעים מתחילים הן הדרך הטובה ביותר לקבל את ההחלטה הנכונה. הם כבר התמודדו בעבר עם אותם חששות בדיוק. המשקיעים הללו יצליחו להבין אתכם טוב יותר מכולם. על מנת להשקיט את החששות, אל תתביישו לשאול ולחקור. אי ודאות תכניס אל המשוואה מתח מיותר אשר פוגע בבריאות.

מדוע כדאי להשקיע דווקא בחו"ל?

הנדל"ן בישראל נמכר במחירים גבוהים מאוד. ללא סכומי עתק קשה יהיה לצבור מספר נכסי נדל"ן ולהפיק תשואות מכובדות. לעומת זאת, מחירי הנדל"ן בחו"ל שווים לכל נפש. בעלות של דירה אחת בת 2.5 חדרים בישראל אפשר לרכוש בית פרטי בארצות הברית, שתי דירות במזרח אירופה, נכסי נדל"ן בקנדה או להצטרף לקבוצת רכישה. חברת טי.ג'י.איי תשמח להציג בפניכם עולם עשיר באתגרים, אפשרויות והזדמנויות. השקעות נדל"ן בחו"ל הן הרפתקה.